Zula Hile Ghbsys Loader WallHack 28.09.2017

28 Eylül 2017 Zula Hile Son Güncelleme: 24 Ekim 2017

Zula Hile Ghbsys Loader WallHack 28.09.2017

Zula Hile Ghbsys Loader WallHack 28.09.2017


Merhaba Hileci Herif takipçileri harika bir Zula Hile programıyla tekrardan sizlerle olmanın sevincini yaşıyoruz. Yayınlayacağımız program bir wallhack'tir tam ismi ise Zula Ghbsys Loader WallHack bu şekildedir. Brezilya kökenli Game Hack Bastards isimli bir hile ekibi aracılığıyla yapılan bu Zula WallHack programı türkiye, brezilya ve avrupa serverlarında hatasız şekilde çalışmaktadır. Programın kendi orjinal sitesi ise GHBsys.net budur arkadaşlar. İçerisinde D3D Crosshair, Duvardan Görme (WallHack) ve Oyuncu Renklendirme gibi özellikleri içeren müthiş hile ile oyuncu renklerini kafanıza göre ayarlayabilecek ve config dosyasını anında düzenleyebileceksiniz. Şimdi sizlere biraz hilenin nasıl kullanıldığından bahsedeceğim, ardından ise hileye ait bir ekran görüntüsü ve detaylı anlatım videosu sunacağım.

Zula WallHack KullanımıAşağıdaki linke tıklayarak GHBSYS Client dosyasını bilgisayarınıza indirin ve çalıştırın.

Çalıştırdığınızda karşınıza 32 Bit ve 64 Bit seçenekleri çıkacaktır, işletim sisteminize uygun olan versiyonu çalıştırın.

Ardından karşınıza çıkan sayfada Loader'a üyelik bilgilerinizle giriş yapmanız gerekecek, indirdiğiniz dosyanın içerisinde kullanıcı adı ve parolası yer alıyor, o bilgileri ilgili alana girin ve ya dilerseniz yeni üyelikte açabilirsiniz orası size kalmış bir şey.

Bilgilerinizle giriş yaptıysanız şayet aşağıdaki resimde görüldüğü gibi Zula Turkey seçeneğini seçerek Load yazan butona tıklayın ve oyunu başlatarak Zula WallHack hilesinin tadını çıkarın.

Editör Notu: Bu hile Netframework 4.5 ve Visual C++ kütüphanelerine ihtiyaç duymaktadır, bilgisayarınızda mevcut ise indirmenize gerek yok değilse eğer google'a yazarak bu kütüphaneleri indirin ve yükleyin.

Zula WallHack MenüsüZula Hile Ghbsys Loader WallHack 28.09.2017


Zula WallHack Videosu
Zula Hile Ghbsys Loader WallHack 28.09.2017 İle Benzer Yazılar

Zula Hile Ghbsys Loader WallHack 28.09.2017 İçin Yorum Yapabilirsiniz. (3)

  • Enes: diyor ki;

    İnternetten para kazanmak istiyorsanız kullanabilirsiniz kardeşlerim bugün başladım bende baya araştırdım en uygunu bu ödeme kanıtlarınıda gördüm.

  • Anonim: diyor ki;

    olmuyo

  • salih: diyor ki;

    teşekkürler