World Of Warcraft Kaç GB ?

10 Ekim 2017 Oyun Haberleri Son Güncelleme: 10 Ekim 2017

World Of Warcraft Kaç GB ?

World Of Warcraft Kaç GB ?


World Of Warcraft Kaç GB ?World Of Warcraft Kaç GB ? sorusunu ve buna benzer bir kaç soruyu bu makale içerisinde cevaplayacağız değerli arkadaşlar. Bu yılın en fazla oynanan oyunlarından biri olan ve geçen ay 6 milyondan fazla kişi tarafından oynanan World Of Warcraft 10.47 GB olarak sitemizden indirilmektedir. Oyunun internet üzerinden indirilen boyutu bu şekildedir arkadaşlar, oyunu indirip bilgisayarına yüklediğiniz zaman bu boyutlarda değişiklik olacaktır, o konuya da birazdan değineceğiz.

World Of Warcraft Bilgisayarda Ne Kadar Yer Kaplar ?Bu soruyu da sizler için bir nebze olsun yanıtlamak istiyorum arkadaşlar. Oyun bilgisayarımda yüklü değil bu yüzden sizlere net bir değer söyleyemeyeceğim, fakat oyunu bilgisayarınıza yüklediğiniz zaman oyunun bilgisayarınızda kapladığı boyut 10.47 GB dan çok daha fazla olacaktır. Oyunun en az 2 ya da 3 katı alana ihtiyaç duyabilirsiniz, bunu da sizlere belirtmek isterim.

World Of Warcraft İndirWorld Of Warcraft oyununu son hızda ücretsiz olarak indirebilmeniz için Hemen İndir bağlantısına tıklamanız yeterli olacaktır, iyi oyunlar.

World Of Warcraft Kaç GB ? İle Benzer Yazılar

Goley Şifremi Unuttum

Goley Şifremi Unuttum

13 Ekim 2017

GTA 4 Kaç GB ?

GTA 4 Kaç GB ?

10 Ekim 2017

GTA 5 Kaç GB ?

GTA 5 Kaç GB ?

10 Ekim 2017

World Of Warcraft Kaç GB ? İçin Yorum Yapabilirsiniz. (0)