Wolfteam Kaç GB ?

07 Eylül 2017 Oyun Haberleri Son Güncelleme: 01 Ekim 2017

Wolfteam Kaç GB ?


Wolfteam Kaç GB ? bu soruya devamlı olarak rastlamaktayız değerli Hileci Herif takipçileri Wolfteam adlı oyunun kaç gb'dan oluştuğunu ve kurulum işlemi sonrası bilgisayarda toplam kaç gb yer kaplayacağını bugün ayrıntılı şekilde anlatacağız. Wolfteam 2.65 GB dan oluşmaktadır lakin bu boyut internet üzerinden indirilen boyutudur. Wolfteam bir (online) yani internet üzerinden oynanan bir bilgisayar oyunudur, bu sebepten ötürü oyunun boyutu her yeni çıkan yama ile birlikte artış gösterecektir. Aradan geçen zamana göre artış gösterecek olan oyunun boyutu ilerleyen dönemlerle birlikte 2.65 GB dan 3-4 GB lara çıkabilir. Wolfteam ilk çıktığı zamanlarda 1.2 GB olarak indirilmekteydi, aradan geçen zamanla birlikte iki kata yakın bir artış oldu ve şuan 2.65 GB olarak indirilmektedir.

Wolfteam Bilgisayarda Ne Kadar Yer Kaplar ?Wolfteam ve benzeri tüm online oyunlar sıkıştırılmış bir şekilde indirilmektedir yani dolayısıyla 2.65 GB olarak indireceğiniz Wolfteam oyununu bilgisayarınıza yükledikten sonra oyunun hard diskinizdeki kaplayacağı boyut en az 2 katına çıkacaktır. Buda 5 GB yani 5000 MB gibi bir yer kaplayacağı anlamını ifade ediyor, bilgisayarınızda şayet 5 GB yer yok ise windows klasörü içerisindeki temp klasörünü temizleyerek yer açmaya başlayabilirsiniz. Temp klasörü (geçici) yani çöp dosyaları içerisinde barındıran bir klasördür, bu klasörü boşalttığınız zaman hard diskinizde en az 3-4 GB yer açabilirsiniz, aman ha yanlış dosyaları silmemeye dikkat edin, istemeden windows'unuzu bozabilirsiniz.

Wolfteam Ne Kadar Sürede İner ?Wolfteam oyununun ne kadar sürede ineceğini tahmin edebilmemiz için kullandığınız internet paketinizin indirme hızını bilmemiz gerekiyor. Paketinizin internet hızı ne kadar yüksek ise Wolfteam indirme hızıda mevcut internet hızınıza orantılı olarak kısalacaktır. Mesela 8 MBPS internet hızınız olduğunu varsayalım, bu hız saniyede 1 MB indirebildiğiniz anlamını ifade etmektedir, dakikada 60 MB, 44 DK ise 2.65 GB boyutundaki Wolfteam oyununu indirebileceğiniz anlamına geliyor.

WOLFTEAM İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN !

Wolfteam Kaç GB ? İle Benzer Yazılar

Goley Şifremi Unuttum

Goley Şifremi Unuttum

13 Ekim 2017

GTA 4 Kaç GB ?

GTA 4 Kaç GB ?

10 Ekim 2017

GTA 5 Kaç GB ?

GTA 5 Kaç GB ?

10 Ekim 2017

Wolfteam Kaç GB ? İçin Yorum Yapabilirsiniz. (0)