Tavla Plus APK İndir

31 Ekim 2017 Android Hileli Oyunlar Son Güncelleme: 31 Ekim 2017

Tavla Plus APK İndir

Tavla Plus APK İndir


Tavla Plus oyununu Android cihazınıza tamamıyla ücretsiz bir şekilde indirerek sevdiklerinizle karşılıklı katlamalı Tavla oynayın yada yeni insanlarla tanışın, arkadaşlık ilişkilerinizi güçlendirin. Tavla Plus Android platformunun en fazla tercih edilen Tavla oyunudur, uygulamaya facebook hesabınız ile giriş yapabilir ve doyumsuz bir tavla keyfi yaşayabilirsiniz. Yeni masa açabilme veya daha önceden açılmış olan masalara katılabilme yetkisine sahipsiniz. Çip miktarının azlığına veya çokluğuna göre masa seçiminizi yapın, eğer sahip olduğunuz çip miktarınız yüksek ise daha fazla çip veren lakin oyunu kaybedince de fazla çip götüren masalara oturabilirsiniz. Kendinize güveniyorsanız risk almayı ve büyük oynamayı seven biriyseniz eğer yine aynı şekilde fazla çip kazandıran masaları tercih edebilirsiniz, bu ikisi arasındaki tercih tamamen size kalmış birşey. Fazla çip kazandırmayan masalarda da oyun tecrübeniz iyi ise bol miktarda çip kazanabilmeniz mümkün. Tavla Plus oyununa yeni başladıysanız eğer oyunda yeni başlayanlara özel olan masalar mevcut bu masaları tercih edebilirsiniz.

Tavla Plus Özellikleri  • Yalnızca tek bir tıklama ile durumu çevrimiçi olan arkadaşlarınızı masanıza davet edebilirsiniz.

  • Tavla Plus oynarken doyumsuz sohbetlere imza atabilirsiniz edebilirsiniz.

  • Binlerce ücretsiz çip parasını Tavla Plus oynayarak kazanabilirsiniz.

  • Misafir girişi ile Facebook üyeliğiniz olmadan Tavla Plus oynayabilirsiniz.Tavla Plus Oyun GörüntüsüTavla Plus APK İndir


Tavla Plus APK İndir

Tavla Plus APK İndir İçin Yorum Yapabilirsiniz. (0)