Riders Of Icarus Inceleme Rehberi

07 Eylül 2017 Diğer Online Oyunlar Son Güncelleme: 07 Eylül 2017

Riders Of Icarus Inceleme Rehberi


Riders Of Icarus son zamanlarda yavaş yavaş popüler olma yolunda ilerleyen Nexon Amerika oyun stüdyosuna ait ait olan Güney Kore merkezli bir MMORPG oyunudur. Adı pek duyulmayan bir mmorpg oyunu fakat bu oyunun kötü olduğu anlamına gelmiyor. Tam tersi oyun kuşkusuz görebileceğiniz en iyi mmorpg oyunlarından biridir. Yeni bir oyun açılalı yaklaşık 1.5 sene civarı bir zaman oldu. Ben oyunun ilk açıldığı zamanlar kendimde oynuyordum ve son levelde bir assasian karakterim vardı. 1 seneye yakın bir süre oynadım, işlerim yüzünden çok aktif olarak oynamasamda şuan hala yine ara sıra yine girer hesabıma ve oyundaki çevreme, arkadaşlarıma bir göz atarım sohbet ederim. Oyun Güney Kore merkezli olmasına rağmen oyunda çok fazla türk olması oyunun iyi yanlarından biridir. Oyun gerçekten çok güzel Riders Of Icarus gibi bir oyunun türkiyede en çok fazla bilinir olmaması şaşırtıcı bir durum çünkü müthiş boss'lar, dungeon'lar var uçan Ejderha'lar, daha önceden hiç görmediğiniz kuşlar ve binek var. Oyunun en iyi yanını sorarsanız eğer söyleyim, diğer oyunlarda pek rastlayamayacağınız bir özellik bu oyunda Ejderhaların ve diğer pek çok hayvanın, yaratığın üzerine atlayarak yakalayabilirsiniz. Yanlış duymadınız oyun size tam olarak Ejder yakalama ve onu evcilleştirerek binek olarak kullanabilme imkanı sunuyor. Bu özelliğe diğer oyunlarda pek rastlayamazsınız Riders Of Icarus'a özel bir nitelik. Karakteriniz alev alev yanan dev bir ejderha'nın üzerinde olduğunu bu ejderha'nın size ait bir binek olduğunu düşünün çok güzel bir oyun Riders Of Icarus indir bağlatısından oyunu indirin karakter oluşturun ve deneyin, eminim bağımlısı olacaksınız. Şimdi sizlere oyunun ekran görüntülerini, dungeonlarını boss'larını ve tanıtım videosunu konu altında paylaşmak istiyorum oradan daha detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

Riders Of Icarus AttaiusBu boss görünüşünü en sevdiğim boss'lardan biri, ismi Attaius elektrik saçan yunan tanrısı Zeus gibi bir görünüşü var sizcede müthiş değilmi, oyuna başlarsanız eğer parti halinde bu boss'u keseceksiniz. Kesmesi çok zor içinden düşen itemler ise hiç fena sayılmaz, boss ayaklarını kullanmıyor olduğu yerde sabit duruyor yürümüyor yani, kollarıyla saldırıyor. Kollarıyla çok az değil ama orta seviyede bir hasar atıyor çok büyük hasar attığı söylenemez fakat boss 2-3 tane skill kullanıyor. Tek atan bir skili var o skili sakın yemeyin yerseniz eğer boss'un indirdiğiniz tüm canı geri dolabilir. Bu boss'u kesme yöntemi şu şekilde, önce göğsüne saldırarak önce kalbini parçalıyorsunuz parçaladıktan sonra ise iki kolunuda aynı anda parçalamanız gerekiyor. Parti halinde kesilebiliyor, tek başınıza kesemezsiniz leveliniz çok yüksek değilse. Oyunda daha yüksek levelli boss'larda var onlardanda bazılarını şimdi sizlere paylaşacağım.

Riders Of Icarus World Boss - Bismuth RuthlessBu boss müthiş arkadaşlar, bu boss'un tipinide çok seviyorum World Boss yani Dünya Bosu oluyor adı ise Bismuth Ruthless. League Of Legends (LOL) oynadınızmı bilmiyorum, eğer oynadıysanız tipi Gragas'ın aynısı hiçbir fark yok neredeyse. Bismuth Ruthless sırtında şarap fıçısı olan her tarafı zincirle bağlı olan çok kızgın vurduğu gibi tek atan dev bir dünya bossu. Attaius gibi 7-8 kişiyle kesilen bir boss değil bu dünya bosu olduğu için en az 30-40 kişi yani buda parti olarak 5-6 partiye denk geliyor çok kalabalık gerekiyor kesilebilmesi için. Boss kesildiği zaman içinden 3-4 tane dev hazine sandığı çıkıyor içinden bir dünya item, silah, zırh atıyor. Şimdi size Bismuth Ruthless'ın kesilirkenki 3-4 resmini paylaşmak istiyorum buyrun resimler.

Bismuth Ruthless Kesiliş Resimleri

Riders Of Icarus Inceleme Rehberi


Riders Of Icarus Inceleme Rehberi


Riders Of Icarus Inceleme Rehberi


Evet arkadaşlar Attaius ve Bismuth Ruthless size iki adet devasa büyüklükte olan iki bossun tanıtımını yaptım. Bunun gibi bir sürü boss var oyunu oynayarak diğer boss'larıda görebilirsiniz. Siz değerli Hileci Herif takipçilerine şimdi Riders Of Icarus tanıtım videosu ve oyundaki bazı sevdiğim binek hayvanların resimlerini paylaşmak istiyorum. Oyunu daha önceden oynayan biri olduğum için oyundaki hemen hemen herşeyi bizzat kendim yaşayarak gördüm ve sizlere elimden geldiği kadar ayrıntılı şekilde anlatmaya çalışıyorum.

Riders Of Icarus Oynanış Videosu

Riders Of Icarus BinekleriRiders Of Icarus Inceleme Rehberi


Üstteki resimde yakalaması zor olan 3 tane devasa binek mevcut, bu bineklerin fiyatıda çok pahalı fakat imkansız değil benim hesabımda bunların 3'üde mevcuttu bir aralar. Aşağıdaki resimdeki alevli at bineğinin ismi Calypso hatırladığım kadarıyla 6 yada 9 saatte bir çıkan bir binek boss'u başında çok fazla yakalamak için bekleyenler vardı o zamanlar görüşü çok güzel olan Riders Of Icarus bineği.

Riders Of Icarus Inceleme Rehberi


Değerli Hileci Herif takipçileri Riders Of Icarus Inceleme Rehberi makalemizi artık sonlandırmamızın zamanı geldi diye düşünüyorum. Oyunu uzun süre oynayan oyunu iyi derecede bilen biri olarak aklıma gelen herşeyi açık şekilde sizlere paylaşarak oyunun tanıtımını yaptım. Burada benlik birşey kalmadı şimdi sıra sizde, sıra oyun oynama zamanı.

Riders Of Icarus'a Kayıt Olmak İçin Tıklayın.

Yukarıdaki link kayıt olma linkidir, aşağıdakilerle karışmasın şağıdakiler oyunu indirmek linkleri oluyor.

Riders Of Icarus İndirmek İçin Tıklayın. (Nexon Launcher Üzerinden)

Riders Of Icarus İndirmek İçin Tıklayın. (Steam Üzerinden)

Admin Notu: Arkadaşlar son olarak sizlere şunuda iletmek istiyorum, oyunu ben zamanında Nexon Launcher üzerinden oynadım, fakat oyunu Steam üzerinden oynayanların sayısıda çok fazla. Siz neredenoynamak istiyorsanız oradan oynayın.

Riders Of Icarus Inceleme Rehberi İle Benzer Yazılar

ELOoffice 11 Full İndir

ELOoffice 11 Full İndir

05 Kasım 2017

Riders Of Icarus Inceleme Rehberi İçin Yorum Yapabilirsiniz. (0)