Pool Live Tour Hileleri

20 Eylül 2017 Facebook Oyun Hileleri Son Güncelleme: 01 Kasım 2017

Pool Live Tour Hileleri

Pool Live Tour Hileleri


Pool Live Tour oyuncuları Hileci Herif'ten herkese merhaba! Bugün Facebook Oyun Hileleri denilince akla ilk gelen sitemizin saygı değer takipçilerine Pool Live Tour oyununda güncel para hilesi içeren programlar sunacağım. Öncelikle sizlere Pool Live Tour oyununu biraz tanıtmak istiyorum,  Pool Live Tour 5.2 milyon oyuncunun keyif olarak oynadığı harika bir bilardo oyunudur. Oyun facebook üzerinden oynanmaktaydı, lakin kısa bir süre önce yapılan güncelleme ile artık Windows Phone cihazlarında da oynanabilmektedir.  Dostlarınıza, sevdiklerine meydan okuyun veya milyonlarca rakip oyuncuya karşı Kupa, Pool Parası gibi ödüller kazanabilmek için mücadele edin. Oyunda çift kişilik ve tek kişilik modlar yer almaktadır, çevrimdışı olarak yada bir dostunuza karşı kendinizi geliştirmek için antrenmanlar yapın. En gelişmiş istekaları satın alın ve bu zevkli bilardo oyunununda rütbenizi ileri düzeylere taşıyın.

Editör Notu: Pool Live Tour oyununa ait yeni hileler çıktıkça "Bu konu devamlı güncellenecektir." hilelerin çıkış tarihleri de yanlarında yazmaktadır.

1. Pool Live Tour Nişan Hilesi - 20 Eylül 2017Pool Live Tour nişan hilesi ile kolayca nişan alabilecek ve topu dilediğiniz gibi yönlendirebileceksiniz, aşağıdaki resim hilenin ekran görüntüsüdür.

Pool Live Tour Hileleri


Hile günceldir kusursuz bir şekilde çalışmaktadır, hilenin kullanımı alttaki 3 dakikalık kısa video da detaylı şekilde anlatılmaktadır, lütfen videoyu izleyerek anlatılanları harfiyen uygulayın.Pool Live Tour Nişan Hilesini indirmek için tıklayın!

2. Pool Live Tour Yürek Istakası Hilesi - 21 Ağustos 2017Pool Live Tour Yürek Istakası Hilesi
yalnızca turnuvalarda çalışmaktadır arkadaşlar, bu nedenden dolayı lütfen hileyi yalnızca turnuvalarda kullanmayı deneyin.Editör Notu: Bu hile için Cheat Engine kullanmanız gerekiyor, Cheat Engine indir başlıklı konumuzdan, en güncel Cheat Engine versiyonunu indirerek videodaki prosedürleri de eksiksiz şekilde uygulayarak hileyi kolayca şekilde çalıştırabilirsiniz.

3. Pool Live Tour Hile Karması - 9 Ağustos 2017Pool Live Tour Hile Karması oldukça gelişmiş bir hile programıdır, içerisinde Istaka, menzil, zaman, masa küçültme gibi pek çok hile özelliğini barındırmaktadır. Kullanımını öğrenmek istiyorsanız şayet alttaki videoyu izlemeniz yeterli olacaktır.Pool Live Tour Hile Karmasını indirmek için tıklayın!

4. Pool Live Tour Locker Blue Hilesi - 4 Mart 2017Pool Live Tour Hileleri


Rakipleriniz karşısında üstünlük sağlayamıyorsanız şayet Pool Live Tour Locker Blue Hilesi yardımınıza koşacaktır. Locker Blue programını açın ve açılan sayfada yer alan bölüme şifrenizi girin. Menü kısmından hileleri seçin hemen ardından üstün özellikleri aktif ederek hilenin keyfini çıkarın.

Pool Live Tour Locker Blue Hilesini indirmek için tıklayın!

Pool Live Tour Ekran GörüntüleriPool Live Tour Hileleri


Pool Live Tour Hileleri


Pool Live Tour Hile Anlatım VideosuPool Live Tour Hileleri İçin Yorum Yapabilirsiniz. (0)