LINE APK İndir Ücretsiz Arama ve Mesajlaşma

22 Eylül 2017 Android Uygulamalar Son Güncelleme: 01 Ekim 2017

LINE APK İndir Ücretsiz Arama ve Mesajlaşma

LINE APK İndir Ücretsiz Arama ve Mesajlaşma


LINE uygulaması Android işletim sistemi olan cep telefonlarınız üzerinde bedava olarak faydalanabileceğiniz bir ücretsiz görüntülü arama ve mesaj gönderme uygulamasıdır.

LINE ile kolayca Fotoğraf, Video, Sesli Mesaj gönderebileceksiniz, sevdiklerinizle, dostlarınızla görüntülü veya yalnızca sesli olarak konuşabilecek ve bulunduğunuz konum bilgilerini gönderebileceksiniz. Yukarıdaki özellikler LINE'ın en bilinen özellikleridir, buna benzer başka özelliklerde uygulama içerisinde bulunmaktadır. LINE uygulamasının en sevilen özelliklerinden biride tüm platformlarda sorunsuz şekilde çalışmasıdır.

Google Web Mağazasında bulunan WhatsApp ve benzeri popüler görüntülü, sesli ve yazılım iletişim uygulamalarına alternatif olarak tercih edilen LINE, bir hayli kaliteli ve en az WhatsApp kadar güzel bir iletişim uygulamasıdır.  LINE da toplamda 200 kişiye kadar grup aramaları gerçekleştirebilirsiniz, dilerseniz bütün mesajlaşma, resim ve videolarınızın kayıtlarını Google Keep üzerinde saklayabilirsiniz. LINE uygulaması üstünde bulunan sticker ve etiket özelliği yardımıyla tüm mesajlarınızı çok daha cıvıl cıvıl hale getirebilirsiniz.

Tüm dünya genelinde 50'den çok ülkede, en çok tercih edilen ücretsiz Mesajlaşma Uygulaması olan LINE'ı anında Hileci Herif farkıyla indirebilirsiniz.

LINE ÖzellikleriMesaj yollama
Resim ve video yollama
Sesli mesaj yollama
Konum bilgilerini yollama
Sesli arama özelliği
Görüntülü arama özelliği
Sohbet odaları oluşturabilme yada sohbet odalarına dahil olabilme
Değişik animasyonlar ve smileyler gönderebilme
Grup arama özelliği, en fazla 200 kişi
Sticker ve etiket yollama

LINE APK İndir Ücretsiz Arama ve Mesajlaşma İle Benzer Yazılar

LINE APK İndir Ücretsiz Arama ve Mesajlaşma İçin Yorum Yapabilirsiniz. (0)