Internet Download Manager Full İndir Türkçe Sürüm

17 Eylül 2017 Full Program İndir Son Güncelleme: 26 Ekim 2017

Internet Download Manager Full İndir Türkçe Sürüm

Internet Download Manager Full İndir Türkçe Sürüm


Internet Download Manager ile web sitelerinden tam tamına 5 kat daha hızlı bir halde istediğiniz dosyayı indirebileceksiniz. Internet Download Manager, ehil olduğu parçalı indirme özelliği sayesinde indirmek istediğiniz dosyayı birden fazla parçaya bölerek en kısa sürede indirebilen bir program. Dosyaları parçalara bölerek parça parça indirdiği zaman dosyayı indirdiği site üzerindeki bağlantı başına konulan indirme hızı limitini anında etkisiz hale getirebiliyor. Dosya bilgisayarınıza indiği an ise yeniden bu parçalanmış dosyaları birleştirerek eski haline geri çevirebilir. Oldukça başarılı bir teknoloji ile son hızda indirme keyfinin keyfini çıkarın.

Piyasadaki Google Chrome, Firefox, Internet Explorer ve Safari gibi tüm ünlü web tarayıcılarıyla birleşik halde çalışabilen IDM, sadece bununla da kalmıyor yarım bırakılan indirme işlemlerine de kaldığınız yerden hiçbir şey olmamış gibi devam edebilmenize de olanak sağlıyor.

Bir hayli zarif ve iyi akıl edilmiş bir tasarıma ehil olan Internet Download Manager, belirgin butonları aracılığıyla tüm dosya yönetimi işlemlerini kullanıcılar için bir hayli basitleştirmektedir. Bütün indirme prosedürleri çeşidine göre türlü klasörler üstüne indirilerek, meydana gelebilecek her türlü karmaşıklığın önüne geçiliyor. Buna ek olarak program içerisinde yer alan özelleştirilmiş ayarlar alanı yardımıyla çeşitli dosya uzantıları ve indirme adresleri için zorunlu düzenlemeleri uygulayabilirsiniz.

Program yeni versiyonu çıktığı an kendini otomatik bir şekilde güncelleştirebiliyor, bu özellik kullanıcıların sürekli olarak yeni sürüm arayışı içerisine girmesini önlüyor. Zamandan tasarruf için kullanışlı bir özellik olan otomatik güncelleştirme özelliğini dilerseniz engelleyebilirsiniz.

Internet Download Manager programı içerisinde sürükleme ve bırakma özelliği, görev zamanlaması, virüs tespit sistemi, indirme kuyruğu özelliği, HTTPS desteği, komut satırı özelliği, sesler, ZIP dosyalarını görüntüleyebilme, proxy adresleri ve kotalı indirme gibi özellikleri bulundurur. Bu kadar fazla özelliği içerisinde bulunduran IDM tüm dünya genelinde en popüler indirme yöneticisi haline gelmiştir. Bir kullanıcının ihtiyacı olan bütün özellikleri içerisinde bulunduran IDM tam bir kullanıcı dostu olmakla beraber sistem kaynaklarını da bir hayli düşük kullanmaktadır. Internet Download Manager Full Fürüm indirmek isteyen Hileci Herif takipçileri aşağıdaki Hemen İndir bağlantısına tıklayarak programı hemen indirebilirsiniz.

Program Sürümü: 6.29 Build 2

Internet Download Manager Full İndir Türkçe Sürüm İle Benzer Yazılar

Anthemion Jutoh İndir

Anthemion Jutoh İndir

22 Ocak 2018

FotoBeschriften İndir

FotoBeschriften İndir

22 Ocak 2018

Internet Download Manager Full İndir Türkçe Sürüm İçin Yorum Yapabilirsiniz. (0)