Hileli Adam Point Blank Tam Veteran D3D ESP

03 Eylül 2017 Point Blank Hileleri Son Güncelleme: 28 Ekim 2017

Hileli Adam Point Blank Tam Veteran D3D ESP

Point Blank Hile MenüsüHileli Adam Point Blank Tam Veteran D3D ESP


Point Blank Hile HakkındaPoint Blank oyuncuları içerisinde yaklaşık 50'ye yakın hile özelliğini bulunduran Hileli Adam Point Blank Tam Veteran D3D adlı hileyi bugün sizler için Hileci Herif adresinde paylaşacağım. Hile daha bugün az önce çıktı ve Hileci Herif ekibinin eline hızlı şekilde geçti, hile tarihi 15 Ekim 2017'dir, günceldir ve an itibariyle tarafımdan test edildikten sonra yayınlanan bu hile sorunsuz ve stabil olarak Point Blank oyununda çalışmaktadır. Hile'nin tam adı bu şekildedir Hileli Adam Point Blank Tam Veteran Ceyber VIP Hack D3D. Hilenin Menü görüntüsü yukarıdaki resimde göründüğü gibidir, siyah bir arkaplan rengi üzerine dizilmiş hile özelliklerinden dilediğinizi aktif ederek kullanabilirsiniz, ücretsiz bir Point Blank hilesi Tam Server için geçerlidir, bunun dışında denemenizi önermem çünkü çalışmayacaktır, boşa denemiş olursunuz, hile'yi tasarlayan arkadaş'ın nicki ByRegulaor hile tasarlayan bir arkadaş, Point Blank Hileleri ile meşhurdur kendisi, çok kaliteli hileler tasarlar, gelelim şimdi hilenin nasıl kullanıldığına arkadaşlar.

Point Blank Hile KullanımıAşağıdaki bağlantıdan hileyi indirin ve indirdiğiniz dosyanın içerisinde aynı hile için 5 tane .dll mevcut, bazıların da DE-AKTİF haldeyken AKTİF görünme problemi yaşandığı için 5 dll hazırlamış yapan arkadaş, tek tek denemenizi öneririm. Dosyadaki injectör'le veya sorunsuz çalışan rastgele bir injector aracıyla hileyi oyuna inject edebilirsiniz. Aşağıda injectleme olayını bilmeyen takipçilerimiz için hazırlanan bir video yer almakta izleyerek öğrenebilirsiniz.

Point Blank Hile İnjectleme Anlatımı

Point Blank Hile Videolu Anlatımı (Oynanış)

Yapmanız gereken prosedürler bu şekilde resim en üstte videolar makale'nin en sonunda, hile kullanımına dair bir anlatım yazımızda ortada mevcut, bizden bu kadar, Hileci Herif ekibi bol hileli oyunlar diler. :)

Etiketler: HileBudur Hileli Adam

Hileli Adam Point Blank Tam Veteran D3D ESP İle Benzer Yazılar

Hileli Adam Point Blank Tam Veteran D3D ESP İçin Yorum Yapabilirsiniz. (0)