Hile Yapma Programı Android Oyunlarda

05 Eylül 2017 Full Program İndir, Oyun Dosyaları Son Güncelleme: 05 Ekim 2017

Hile Yapma Programı Android Oyunlarda


Android oyunlarda Hile Yapma Programı arayışına giren oyunseverlerin işlerini bir hayli basitleştirecek birbirinden güzel Hile Yapma Programlarını, bu makalede siz değerli Hileci Herif takipçilerine duyuracağız, nasıl kullanıldıklarını anlatacağız ve tabiki bununla beraber ücretsiz indirme linklerini de ücretsiz olarak sunacağız. Android cihazlar üzerinden oyun oynayan insanlar için tasarlanan Cheat Engine, Lucky Patcher, Freedom, Gamer Killer gibi kaliteli hile yapma programları oyuncuların işini basitleştirecek. Şimdi bu bahsi geçen hile yapma programlarının detaylı şekilde tanıtımını yapmaya başlayalım. Hile Yapma Programı denince akla ilk Cheat Engine ikinci olarak ise Game Killer gelir, ben sizlere ilk olarak Cheat Engine programını tanıtmak istiyorum.

Cheat Engine Nedir ? - Nasıl Kullanılır ?



Hile Yapma Programı Android Oyunlarda


Cheat Engine ile android oyunlarının büyük bir bölümünde hile yapabilirsiniz. Daha önceden Beach Buggy ve Subway Surfers oyunlarında çok kez hile yaptığım oldu, hile derken kastettiğim olay oyunlarda sınırsız para, sınırsız mermi, sınırsız can gibi şeyler. Bu gibi şeyleri Cheat Engine sizlere profesyonel şekilde, ücretsiz olarak yapabilme fırsatı sunuyor, çok büyük popüler oyunlarda bu hileyi kullanamasanız da, oyunların bir çoğunda kusursuz şekilde çalıştığı bilinen bir gerçektir. Bu programı kullanmaya başladığınız an adeta bağımlısı olacaksınız kendinizi pek çok oyun üzerinde denemeler yaparken bulacaksınız. Programı mutlaka indirin ve kullanmaya başlayın, kullanımı oldukça kolay birkaç prosedürden ibaret.

Hile Yapma Programı Android Oyunlarda


Yukarıda sizlere örnek olarak Cheat Engine ile hile yapılmış bir oyun uygulamasının resmini paylaştık.

Cheat Engine Apk Dosyasını İndirmek İçin Tıklayın !

Lucky Patcher Nedir ? - Nasıl Kullanılır ?



Hile Yapma Programı Android Oyunlarda


Lucky Patcher Android cihazlar için hazırlanan lisans bloklama yazılımıdır, uygulamalardaki reklamları kaldırmaya yarar veya reklamları komple kaldırır. Lisans isteyen android uygulamalarınıda engelleyebilir, google play üzerindeki istenmeyen reklamları engelleme opsiyonları mevcut. Programlarınızı yedekleyebilir ve kurtarabilirsiniz, dilediğiniz uygulamayı kaldırıp telefonda bıraktığı izleri yok edebilirsiniz. Lucky patcher programı lisanssız indirdiğiniz bir yazılım, yada oyunun lisans kodu istemesini engeller. Programın isminden de anlaşıldığı gibi bu iş biraz şansa bakıyor, bazı güvenliği yüksek uygulamaları bu program yardımıyla lisanssız olarak açamayabilirsiniz yamayı kurduktan sonra açma şansınız biraz daha yükselecektir. Lucky Patcher programı Android Market Lisans Doğrulama prosedürünü uygulayan uygulamaları tam sürüm şeklinde çalıştırmanızıda sağlamaktadır.

Lucky Patcher Apk Dosyasını İndirmek İçin Tıklayın !

Freedom Nedir ? - Nasıl Kullanılır ?



Hile Yapma Programı Android Oyunlarda


Freedom Rootlanmış android cihazlar için tasarlanan başarılı bir android uygulamasıdır, herhangi bir ödeme yapmadan oyun uygulama, eklentilerini ve buna benzer pek çok şeyi indirebilirsiniz daha ayrıntılı kullanımı için google'da arama yapabilirsiniz.

Freedom Nedir ? - Nasıl Kullanılır ?

1- İlk olarak aşağıdaki Freedom.apk dosyasını indirin ve telefonunuza kurun.
2- Uygulamayı hemen açmayın ilkönce Tarih ve saat ayarlaması yapmanız gerekiyor, otomatik tarih saat ayarlarını kapatın ve mevcut saat diliminizi moskova olarak ayarlayın.
3- Uygulamayı çalıştırdığınız root yetkisi talep edecektir, root işlemi yapıldıktan sonra seçenekler menüsündeki start linkine tıklayın.
4- Yapmanız gereken işlemler bu kadar uygulamanız şuan aktif şekilde çalışmaktadır.
6- Bu uygulama her oyunda, uygulamada işe yaramıyor, açıkcası bu biraz şansınıza bağlı.

Örnek olarak Angrybirds, oyununda denedim çalışıyor reklamları komple kaldırdım.

Freedom Apk Dosyasını İndirmek İçin Tıklayın !

Game Killer Nedir ? - Nasıl Kullanılır ?



Hile Yapma Programı Android Oyunlarda


Game Killer uygulaması Cheat Engine kadar etkili yüzlerce oyunda kusursuz şekilde çalıştığı test edildi ve onaylandı. Cheat Engine uygulamasının yaptığı işin aynısını bu uygulamada yapıyor, pek çok oyunda paranızı, puanınızı 9999999 yapabilir ve limitleri dibine kadar zorlayabilirsiniz. Dilediğiniz oyunu uygulama üzerinden seçin ve oyuna giriş yapın, ardından (örnek) üzerinizde 9481 altın olduğunu varsayalım. Game Killer uygulamasına 9481 yazın, ardından 9841 değerini uygulama yardımıyla ile değiştirin (örnek) 999999 olarak girin ve sınırsız altının tadını çıkarın, yapmanız gereken tüm işlem bu kadar. Bu hile uygulamasının her oyunda çalışmadığını sizlere bildirmek isterim, özellikle online oyunların bir çoğu yüksek güvenlikli olduğu için oyundaki altın, puan gibi değerlere bu ve buna benzer Cheat Engine gibi uygulamalar ile müdahale edilemiyor. Tamamında demeyelimde online oyunların ortalama %80'inde çalışmaz , online olmayan oyunları soracak olursanız eğer en az %70'inde sorunsuz şekilde çalıştığını söyleyebilirim. Bu hileyi pek çok kez kullandığım için işin içinde olduğum için diyelim sizlere tahmini bir rakam vermem çok zor olmaz aslında, iyi oyunlar.

Game Killer Apk Dosyasını İndirmek İçin Tıklayın !

GameCIH Nedir ? - Nasıl Kullanılır ?



Hile Yapma Programı Android Oyunlarda


GameCIH programı yardımıyla Android oyunlarda hile yapabirsiniz, dilediğiniz herhangi bir oyuna girerek ve hile yaparak oyun keyfinizi doruğa ulaştırabilirsiniz. Her türlü hile programında olduğu gibi bu programda bazı oyunlarda çalışmayabilir, bunu da sizlere önceden bildirmek isteriz. GameCIH isimli programı daha önceden bir kaç kez kullanmıştım, Cheat Engine ve Game Killer programlarına alternatif tercih edilebilir, eksik kalan yanları olduğunu düşünüyorum, arayüz tasarımı ve sağladığı özellikler aynı sayılabilir.

GameCIH Kullanımı

- Programı indirip yükledikten sonra GameCIH simgesine tıklayarak çalıştırın, orta tuş yardımıyla arka plana alın.
- Hangi oyunda hile yapmak istiyorsanız onu seçin.
- Artırmak istediğiniz değeri girin mesela bu değer bir altın miktarı olabilir, o anki altın değerinizi program üzerinden aratın. Mesela oyundaki altın değerinizin 1000 olduğunu varsayalım, programdaki arama alanında 1000 yazıp arama yaptığınızda altın değerinizi bulacaktır. Bazen 4 haneli rakamlara kadar olan değerli bulamayabiliyor, daha yüksek miktarda değerler aratın veya 1000 altın değerini 2-3 kez güncelleyin. Bu prosedür nasıl olur hemen sizlere anlatalım, mevcut olan 1000 altınınızın 1 tanesini harcayın (altın ekleyince de olur farketmez) 999 altınız kaldı öyle değil mi ? Şimdi 999 değerini aratın ve çıkan değeri 999999999 olarak değiştirin ve sonsuz altın elde edin. Hile çalışmaz ise 2 kez arama yaparak yani toplam 2 altın harcayarak 998 değerini aratın ve yenisiyle güncelleyin, hepsi bu kadar arkadaşlar. Mantık bu şekildedir, değer aratarak ve yenisiyle güncelleyerek oyunlarda hile yapılabiliyor, umarım yeterince açık ve net anlatmışımdır, Hileci Herif adresimizi mutlaka takipte kalın.

GameCIH Apk Dosyasını İndirmek İçin Tıklayın !

Hile Yapma Programı Android Oyunlarda İle Benzer Yazılar

Anthemion Jutoh İndir

Anthemion Jutoh İndir

22 Ocak 2018

FotoBeschriften İndir

FotoBeschriften İndir

22 Ocak 2018

Hile Yapma Programı Android Oyunlarda İçin Yorum Yapabilirsiniz. (2)

  • erhan: diyor ki;

    Başarılı bir hile yapma programı, cheat engine ve game killer programlarını denedim işimi gördü, teşekkürler.

  • Ege: diyor ki;

    Abi habbo için yap