GTA 5 Kaç GB ?

10 Ekim 2017 Oyun Haberleri Son Güncelleme: 15 Ekim 2017

GTA 5 Kaç GB ?

GTA 5 Kaç GB ?


GTA 5 Kaç GB ?GTA 5 60 GB olarak indirilmektedir, bu boyut oyunun normal yöntemlerle sıkıştırılmış halidir. Daha iyi bir sıkıştırılmış bir sürüm arıyorsanız repack sürümünü deneyebilirsiniz, aşağıda repack olayını ayrıntılı bir şekilde sizlere anlattık. Repack sürümünü indirmeden önce bilgi edinmeniz sizin için daha etkili olur.

GTA 5 Repack Sürümü Kaç GB ?GTA 5 Repack Sürümü 34 GB olarak indirilmektedir, repack nedir hocam diye soracak olursanız şayet hemen izah edeyim. Oyunu en iyi şekilde, Maksimum derecede sıkıştırma olayına Repack deniyor, repack sürümünü genelde kotalı internet paketine sahip olanlar, indirme hızı yavaş olanlar ve ya uzun süre beklemek istemeyenler tercih ediyor. Repack olayı ile 60 GB olan oyun 34 GB boyutuna düşürülebiliyor. Repack sürümünün eksi yönlerini de unutmamak gerek, repack sürümünde oyundaki ara sahne videolarının kalitesi düşürülür, gereksiz dil dosyaları çıkarılır.

GTA 5 Demo Sürümü Kaç GB ?GTA 5 Demo Sürümü 174 MB olarak indirilmektedir, günümüzde demo sürümünü oynayanlara pek sık rastlamasakta ben yinede bu bilgiyi merak edenlere aktarmak istiyorum.

GTA 5 Kaç GB ? İle Benzer Yazılar

Goley Şifremi Unuttum

Goley Şifremi Unuttum

13 Ekim 2017

GTA 4 Kaç GB ?

GTA 4 Kaç GB ?

10 Ekim 2017

GTA 5 Kaç GB ? İçin Yorum Yapabilirsiniz. (0)