Goley Şifre Değiştirme

12 Ekim 2017 Oyun Haberleri Son Güncelleme: 12 Ekim 2017

Goley Şifre Değiştirme


Goley Şifre Değiştirme olayı oldukça basittir arkadaşlar yapmanız gereken basit bir kaç işlem mevcut. Bu basit işlemler sonrası Goley Şifre Değiştirme işlemi başarıyla gerçeklemiş olacaktır. Resmi goley internet adresinde yer alan Şifre Değiştirme sayfası karışık, gereksiz, saçma sapan bilgiler isteyen bir sayfa değil, tam tersi gayet sade ve kullanışlı bir sayfa. Bu sayfada sizden yalnızca 3 adet kutucuk doldurmanız isteniyor, bu kutucuklar Yeni Şifre, Şifre Tekrarı ve Mevcut Şifreniz kutucukları, bu alanları doldurup Şifremi Değiştir butonuna tıkladığınız zaman Goley Şifre Değiştirme işlemi başarıyla tamamlanacaktır.

Goley Şifre Değiştirme İşlemi Nasıl Yapılır ?Aşama 1: Başlangıç olarak Bu Linke tıklayın ve goley resmi internet adresine ulaşın, açılan sayfaya goley üyelik bilgilerinizi girin.

Aşama 2: Onun ardından ise Bu Linke tıklayın ve goley şifre değiştirme adresine ulaşın ve açılan sayfada şifre değiştirme işlemi yapın.

Aşama 3: Bu aşama sonuncusu oluyor, "Yeni Şifre" yazılı olan kutucuğa yeni şifrenizi girin hemen altındaki kutucuğa da aynı şekilde yeni şifrenizi girin. Bu sayfanın sağında yer alan "Eski Şifreniz" kutucuğuna ise güvenlik kontrolü için şuanki goley şifrenizi girin ve hemen altındaki "Şifremi Değiştir" linkine tıklayın. Bu işlemleri sorunsuz yaptıysanız eğer Goley şifreniz başarıyla değişmiş olacaktır.

Goley Şifre Değiştirme İle Benzer Yazılar

Goley Şifremi Unuttum

Goley Şifremi Unuttum

13 Ekim 2017

GTA 4 Kaç GB ?

GTA 4 Kaç GB ?

10 Ekim 2017

GTA 5 Kaç GB ?

GTA 5 Kaç GB ?

10 Ekim 2017

Goley Şifre Değiştirme İçin Yorum Yapabilirsiniz. (0)