CS GO Kaç GB ?

08 Ekim 2017 Oyun Haberleri Son Güncelleme: 15 Ekim 2017

CS GO Kaç GB ?


CS GO Kaç GB ? sorunu merak eden arkadaşlar için hazırladığımız bu yazıda, bununla birlikte CS GO Bilgisayarda Kaç GB Yer Kaplar ? ve CS GO Kaç TL sorularını da ayrıntılı bir şekilde siz değerli Hileci Herif Takipçileri için bu konu başlığı altında cevaplayacağız. CS GO 5 GB olarak internet üzerinden indirilmektedir arkadaşlar. Fakat bu boyutta bazen ufak tefek oynamalar olabiliyor, mesela steam üzerinden indirdiğiniz ile farklı siteler üzerinden indirdiğiniz Counter-Strike: Global Offensive oyunı arasında bir kaç gb fark olabilir. Bu durum oyunun sıkıştırma yöntemleriyle alakalıdır, pekte önemli olduğunu düşünmüyorum açıkcası, şimdi sizlere CS GO Bilgisayarda Kaç GB Yer Kaplar ? sorusunu açıklamak detaylı bir şekilde istiyorum.

Editör Önerisi: Kısa bir süre önce sitemize CS GO indirme linki eklenmiştir, CS GO İndir başlıklı konumuza gitmek için kırmızı renkli bağlantıya tıklayın, oyun boyutu konuda belirtildiği gibi 5 GB olarak sizlere sunulmaktadır.

CS GO Bilgisayarda Kaç GB Yer Kaplar ?Tüm oyunlarda olduğu gibi CS GO oyununda da bir sıkıştırma olayı mevcuttur. Bu sebepten ötürü 5 GB olarak indirdiğiniz Counter-Strike: Global Offensive oyun kurulumu tamamlandıktan sonra, oyun içerisindeki sıkıştırılmış olan dosyalar geri eski haline döner ve CS GO 15 GB Yer Kaplar. Sabit diskinizde yeterli alan mevcut değilse, gereksiz dosyaları silerek yer açmaya çalışabilirsiniz.

CS GO Kaç TL ?CS GO Kaç TL sorusunu da cevaplamak istedim arkadaşlar. CS GO 24,00 TL olarak steam üzerinden satılmaktadır. Oyunun satışını yapan firma hepimizin yakından tanıdığı bir oyun yapım stüdyosu olan Valve Software'dir. Bugünlük bu kadar değerli Hileci Herif takipçileri yeni yazılarımızda görüşmek üzere.

Editör Notu: Oyunun Full Türkçe indirme linkini de en kısa zamanda sitemize ekleyeceğiz, konuya erişim linkini de bu konu altına ekleyeceğiz.

CS GO Kaç GB ? İle Benzer Yazılar

Goley Şifremi Unuttum

Goley Şifremi Unuttum

13 Ekim 2017

GTA 4 Kaç GB ?

GTA 4 Kaç GB ?

10 Ekim 2017

GTA 5 Kaç GB ?

GTA 5 Kaç GB ?

10 Ekim 2017

CS GO Kaç GB ? İçin Yorum Yapabilirsiniz. (0)