Candy Crush Saga Para Hilesi Sınırsız Can Apk indir

09 Eylül 2017 Android Hileli Oyunlar Son Güncelleme: 18 Ekim 2017

Candy Crush Saga Para Hilesi Sınırsız Can Apk indir

Candy Crush Saga Para Hilesi Sınırsız Can Apk indir


Candy Crush Saga Para Hilesi ve sınırsız can yapma özelliği mod apk dosyasına ilave edilmiştir. Android Hileli Oyunlar denilince akla ilk Candy Rush Saga gelir. Hileli apk dosyalarıyla popüler olan Candy Rush Saga aynı renk'te olan şekerleri patlayarak seviye atlamak için büyük çaba göstereceğiniz dünyaca ünlü bir android işletim sistemi oyunudur. Candy Crush Saga Android oyun dünyasında çok geniş kitlelere ehil, görüntü grafikleri ve efektleri müthiş olan bir oyun. Yapmanız gereken prosedürler oldukça basit aynı renkte olan şekerleri birleştirerek patlatmanız gerekiyor. Her oyunda olduğu gibi bu oyunda da bölümleri tamamlamak seviye atladıkça zorlaşıyor.

Bölüm ve seviye atlamak zorlaştığı zaman sizden tamamlamanız gereken ek görevlerde istenecektir. Mesela 3000 puan toplamanız gereken bir bölümdesiniz ve size 15 hamle yapma hakkı verildi. Şayet kötü oynarsanız hamle haklarınızı çok gereksiz yerlerde kullanırsanız 15 hamle'de 3000 puan toplayamazsınız, dolayısıyla bölümü ve istenen görevleri ne yazık ki tamamlayamazsınız. Hamlelerinizi çok doğru şekilde atarak, daha fazla patlama meydana getirerek bölümü ve zorlu görevleri tamamlamlayabilirsiniz. Şayet hamle kullanma hakkınız biterse ve sizden toplamanız istenen puanı elde edemezseniz ne yazık ki oyunu kaybetmiş olursunuz.

Candy Crush Saga'da  bölümler zorlaşınca birbirinden değişik özelliklere ehil olacaksınız. Bu özellikler genelde daha fazla patlama meydana getirebilmeniz için sizlere zorluk seviyesine göre ödül olarak verilir. Yüksek puanlar elde ederek skor konusunda facebook arkadaşlarınızla da yarışabiliyorsunuz. Hileci Herif siz değerli oyun severlere para, sınırsız can, altın, hamle gibi özellikleri içerisinde barındıran bir oyunun apk dosyasını veriyor. Artık bundan sonra Candy Rush Saga'da oyun kaybetmetmeyeceksiniz. Bir yerden sonra geçemediğiniz takıldığınız bölümleri anında atlayabilecek ve önünüze bakabileceksiniz.

Candy Crush Saga Ekran GörüntüleriCandy Crush Saga Para Hilesi Sınırsız Can Apk indir


Candy Crush Saga Para Hilesi Sınırsız Can Apk indir


Candy Crush Saga Hile Apk Hilesi Ne İşe Yarar?Canınızı sınırsız yapan bir hile özelliği ilave edildi.
Oyundaki tüm bölümlerin kilidi kaldırıldı dilediğiniz bölüme tıklayarak oynamaya başlayabilirsiniz.
Sınırsız hamle yapabileceğiniz hile özelliği ilave edildi.
Sınırsız yetenek atışı yapabileceğiniz hile özelliği ilave edildi.
Yetenek atışı yaparken ara sıra hata verdiği görülebilir, lakin oyunu açıp kapattığınızda sorun ortadan kalkacaktır.

Candy Crush Saga Hile Apk Nasıl Kurulur?Makalemizin son kısmında yer alan bağlantıdan hileli mod apk dosyasını indirin.
Şayet oyunun hilesiz versiyonu android cihazınızda zaten yer alıyor ise hilesiz olanı kaldırın.
Ardından inen mod apk dosyasını üzerine basarak yükle diyin.
Yapmanız gereken tüm işlemler bu kadar umarım Hileci Herif takipçilerine bir nebzede olsa faydamız dokunmuştur. Beğendiyseniz Hileci Herif'i takipte kalmayı unutmayın, bol hileli oyunlar. :)

Candy Crush Saga Para Hilesi Sınırsız Can Apk indir İle Benzer Yazılar

Candy Crush Saga Para Hilesi Sınırsız Can Apk indir İçin Yorum Yapabilirsiniz. (0)