Auslogics Registry Cleaner İndir

17 Ekim 2017 Full Program İndir Son Güncelleme: 17 Ekim 2017

Auslogics Registry Cleaner İndir

Auslogics Registry Cleaner İndir


Bilgisayarınıza herhangi bir program kurduğunuzda, eklentiler ilave edip geri kaldırdığınızda ya da destek sunan ek programlar yüklediğinizde uzun lafın kısası uyguladığınız bütün prosedürlerde Windows "Kayıt Defteri" yani (Registry) üstünde uyguladığınız prosedürlere ait zorunlu ve lüzumsuz bir çok miktarda bilgi kaydeder. Bazı zamanlar programları sildiğinizde dahi bu bilgiler kayıt defterinizde iz bırakır. Bu gereksiz bilgiler zamanla bilgisayarınızda hız kaybına ve yavaşlamaya neden olur, sistem optimizasyonu mevzusunda başarılı bir program yapımcısı olan Auglogics'in bedava bir şekilde sunduğu Auslogics Registry Cleaner programı ile temizlik yapabilirsiniz.

Kullanışlı bir dizayna ehil ve mevzuya odaklı fonksiyonel bir program olan Auslogics Registry Cleaner pc'nizin kayıt defteri kısmındaki lüzumsuz ve sorunlu bilgilerden arınmanız için sizlere basit bir yöntem sunarken pc'nizin hızını arttırma mevzusunda da başarılı bir araç. Sistem hızınızı en yüksek seviyeye yükseltebilen Auslogics Registry Cleaner kullanabileceğiniz en gelişmiş programlar arasında.

Auslogics Registry Cleaner Ekran GörüntüsüAuslogics Registry Cleaner İndir


Auslogics Registry Cleaner Özellikleri
  • Hatalı sistem kayıtlarını onarır.

  • Bütün gereksiz kayıt bilgilerini yok eder.

  • Sistem problemlerini ve sorunlarını önler.

  • Daha hızlı bir pc'ye sahip olmanızı sağlar.

  • Düzeltme prosedürünü yedek alır.Editör Önerisi: Çok başarılı bir bilgisayar temizleme özelliğine sahip olan Auslogics Registry Cleaner isimli bu aracı, siz değerli Hileci Herif takipçilerimize mutlaka tavsiye ederim.

Auslogics Registry Cleaner İndir İle Benzer Yazılar

Anthemion Jutoh İndir

Anthemion Jutoh İndir

22 Ocak 2018

FotoBeschriften İndir

FotoBeschriften İndir

22 Ocak 2018

Auslogics Registry Cleaner İndir İçin Yorum Yapabilirsiniz. (0)