Adobe Photoshop CC Full İndir 2017 Türkçe Sürüm

17 Eylül 2017 Full Program İndir Son Güncelleme: 01 Kasım 2017

Adobe Photoshop CC Full İndir 2017 Türkçe Sürüm

Adobe Photoshop CC Full İndir 2017 Türkçe Sürüm


Adobe Photoshop CC full türkçe sürümü Hileci Herif aracılığıyla sizlerle. Yeni güncelleme ile karşınıza çıkan program bilhassa kaliteli bir video editörüyle tüm tasarımcı kitlesini üzerine topladı. En gelişmiş resim düzenleme programı olarak ünlenen Adobe Photoshop CC ile birlikte video düzenleme özelliğini çeşitlendirdi ve geliştirdi. Uzun lafın kısası bu sürüm video projesi ile uğraşanların gönlünü fethetmeyi hedefliyor. Video alanına video geçişleri, türlü türlü filtreler, ton düzenlemeleri, ton tipi ve görüntü animasyonları gibi değişiklikler yer alıyor. Bu özelliklerle tek bir program üzerinden basit bir şekilde hem resim hem de video düzenlemesi yapabileceksiniz.

Hız yeniliklerinin diğer sürümlerden ön planda olduğu CC sürümünün kullandığı "Mercury" görüntü motoruyla çok daha hızlı ve kesintisiz bir çalışma mekanı tasarlamanın peşinde. En fazla tercih edilen Photoshop özellikleri bu yeni görüntü motoruyla sil baştan inşa edildi ve ortaya gerçekten kaliteli bir yazılım çıktı. Bu versiyonda "Patch" özelliğindeki yenilikler ilgi uyandırıcı türden olacak gibi görünüyor. Adobe Photoshop CC sürümünü test edeceklerin ilk test edecekleri özellik mutlaka "Patch" özelliği olmalı.

Adobe Photoshop CS6 tasarımında da bir çok güncellemelere gidilerek daha ergonomik ve sade bir konuma getirildi. Sizler için sunduğumuz Adobe Photoshop CC 2017 Full Sürüm Adobe firmasına ait olan Creative Cloud güvenliğini anında kaldırmaktadır. Programı full türkçe olarak bilgisayarınıza hemen indirebilir ve dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Adobe Photoshop CC Full İndir 2017 Türkçe Sürüm İle Benzer Yazılar

Anthemion Jutoh İndir

Anthemion Jutoh İndir

22 Ocak 2018

FotoBeschriften İndir

FotoBeschriften İndir

22 Ocak 2018

Adobe Photoshop CC Full İndir 2017 Türkçe Sürüm İçin Yorum Yapabilirsiniz. (1)

  • Sadık: diyor ki;

    Uzun süredir kullandığım bir program, Adobe Photoshop CC sürümünü herkese mutlaka tavsiye ederim.