8 Ball Pool - LockerBlue Hilesi

01 Eylül 2017 Browser Oyunları, Facebook Oyun Hileleri Son Güncelleme: 08 Eylül 2017

8 Ball Pool - LockerBlue Hilesi

8 Ball Pool - LockerBlue Hilesi


8 Ball Pool HakkındaHarika bir 8 Ball Pool LockerBlue hilesi ile tekrardan sizlerleyiz değerli Herif Herif takipçileri, 8 Ball Pool'u eminim ki bir çoğunuz duymuşsunuzdur, ben yinede oyuna biraz değinmek istiyorum facebook üzerinden oynanan güzel bir bilardo oyunudur, bu oyunda bilardo yeteneğinizin dışında hızlı düşünerek hareket etmenizinde çok önemli bir rol oynadığını mutlaka unutmayın. En hızlı şekilde, atış sırası birlikte oynadığınız rakibe yönelmeden topları büyük bir profesyonellik ve yetenek ile deliğe yollamalısınız! Fare'nizi ile istaka ile hedefleyerek, fare'nizin sol tuşuna tıklayayarak ve geri çekerek hızınızı ayarlayabiliyorsunuz sağ tuşu bıraktığınızda ise hedeflediğiniz bölgeye bir nokta atışı gerçekleştirebiiyorsunuz. Eğer kendi yeteneklerinize güveniyorsanız, bu muhteşem 8 Ball Pool bilardo tam size, bu oyundan fazlasıyla zevk alacaksınız.

8 Ball Pool - LockerBlue HakkındaGelelim hile anlatımına değerli arkadaşlar, bu hile ile neler yapabilirsiniz önce biraz ondan bahsetmek istiyorum müsade ederseniz, 8 Ball Pool Locker Blue Hilesi nişan almanız konusunda size gereken yardımı tam anlamıyla sunacaktır. Nişan almanızı sağlayan çizgiler normalde çok kısa siz bu hile ile o çizginin boyunu sonsuz uzaklıkta yapabiliyorsunuz ve bu şekilde belirlediğiniz hedefe güzel bir nokta atışı gerçekleştirebiliyorsunuz.

8 Ball Pool - LockerBlue Kullanımı1) Oyunu yükleyin fakat hemen oynamaya başlamayın.
2) Chrome kullanananlar özellikle gereksiz olan tüm pencereleri mutlaka kapatsınlar bu durum Locker Blue hilesinin yavaşlamasına sebep olabiliyor.
3) Locker Blue hilesini açın.
4) Açılan sayfadan şifrenizi öğrenin ve hemen ardından Locker Blue’ya bu şifreyi yazın, şifre ekranını bu kısımda kapatmayın.
5) Menüden dilediğiniz hileleri seçerek aktif edebilirsiniz.
6) Evet şimdi oyuna girerek rakibinize ona gününü gösterebilirsiniz. :)

Anlaşılmayan birşey varmı ? Umarım yoktur, varsa buradan sizlere cevaplayabilirim sıkıntı yok, bol hileler. :)

Etiketler: 8 Ball Pool

8 Ball Pool - LockerBlue Hilesi İçin Yorum Yapabilirsiniz. (1)

  • Anonim: diyor ki;

    rar şifre