101 Okey Plus Hile Bedava Çip Kazanma Para Hilesi

12 Eylül 2017 Facebook Oyun Hileleri Son Güncelleme: 25 Kasım 2017

101 Okey Plus Hile Bedava Çip Kazanma Para Hilesi


101 Okey Plus Hile arayan insanlarımızı ne yazık ki yanlış yollara sürükleyen, Çip Kazanma ve Para Hilesi gibi vaatlerle dolandıran virüs indirten web sitelerin sayısı bir hayli arttı. Hileci Herif ilk kurulduğu günden beri kaliteli hizmeti amaç edinen, kalitesinden ödün vermeyen bir platformdur. Bu nedenden dolayı sizlere 101 Okey Plus oyununda nasıl risk almadan, herhangi bir program, yazılım kullanmadan para ve çip elde edebileceğinizi anlatacağım. Program indirtmeyeceğim çünkü böyle bir programa uzun araştırmalar neticesinde ne yazık ki şuana dek rastlamadım. 6 milyondan fazla oyuncu kitlesi olan bu oyunun güvenlik sistemleri çok fazla gelişmiş olduğu için internet dünyasında çalışan bir hile programı ne yazık ki mevcut değil. 101 Okey Plus Hile programı yayınladığını iddaa eden sitelerden deneme amacıyla bir çok kez dosya indirdim ve netice tabiki de hüsranla sonuçlandı. Ben denedim test amaçlı fakat siz denemeyin, bu yüzden bu oyunun hile programlarını yayınlayan sitelere asla sakın itimat etmeyin. Aşağıdaki anlatacağım tamamıyla legal yöntemlerle 101 Okey Plus'ta bir miktar çip kazanabilmeniz mümkün olmaktadır.

101 Okey Plus Çip Hilesi (%100 Garantili)Tek başınıza bu hileyi yapamazsınız, 3 kişi olması gerekiyor. İlk olarak eşli şekilde bir oyun oluşturun ve oyuna bir kurban gelmesini bekleyin. Kurban masaya oturduğu zaman hiçbirşey yokmuş gibi normal şekilde oyununuzu oynayın. Fakat adamın eşi yani (sizin arkadaşınız) berbat oynar ve bu sistemle ilerleyerek 200.000 lik bir masada iki kişi 200.000 çip kazanacaktır. Diğer üçüncü kişi ise oyunu kaybedecek ve 100.000 çip kaybedecek. Buradan şu sonuca vardık arkadaşlar yani 100.000 çip kar elde ettiniz. Bu sistemle devamlı kurban avlayın birbirinize çip kazandırın, şimdi diğer yöntemlere değinelim.

101 Okey Plus Pepsi Kodu Çip KazanmaÇip elde edebileceğiniz en güzel yöntemlerden biride 101 Okey Plus Pepsi açma halkalarıdır. Pesi açma halkalarından çıkan şifrelerin karşığı 25.000 çipe eş değerdir. Kapaklardan çıkan bu şifre kodlarını https://apps.facebook.com/okeyplus/ kampanya sayfasına girerek pepsi şifrelerini anında çipe dönüştebilirsiniz.

Rakiplerinizi Zor Durumda Bırakın!101 Okey Plus'ta sizlerin bildiği gibi bir zaman kavramı mevcut. Sizlere verilen çok kısa bir zamanda rakiplerinize tam zamanın dolmasına bir miktar kala arkadaşlık isteği göndererek zaman kaybetmelerine ve sürelerinin dolmasına neden olabilirsiniz. Bu işlemi uyguladıktan sonra oyun otomatik bir şekilde taş sallayacaktır.

101 Okey Plus Facebook Sayfasını Takip Edin101 Okey Plus facebook adresinde, bazı dönemler bedava çip kazanma bağlantısı paylaşılıyor ve oyunculara ücretsiz olarak çip hediye ediliyor. Bu facebook adresini takip edin ve o bağlantı yayınlandığı an oyuna giriş yapın ardından hediye olarak sizlere verilen çipleri dilediğiniz gibi kullanın.

Tarihlerimiz şuan 25 Kasım 2017 ve şuan 101 Okey Plus facebook sayfasında "Şu fotoğrafı görüp sevinmeyenler var mı? Hadi bitmeden hemen tıkla" şeklinde bir paylaşım yapıldı. En son bu tarihten 1 hafta önce yine aynı şekilde bir bedava çip kazanma paylaşımı yapılmıştı. Haftada 1-2 kez bazen daha fazla bu etkinlik yapılmaktadır, 101 Okey Plus facebook sayfasını takip etmenizde büyük fayda var.

101 Okey Plus Hile Bedava Çip Kazanma Para Hilesi İle Benzer Yazılar

Pool Live Tour Hileleri

Pool Live Tour Hileleri

20 Eylül 2017

Temple Run 2 Hile

Temple Run 2 Hile

01 Eylül 2017

101 Okey Plus Hile Bedava Çip Kazanma Para Hilesi İçin Yorum Yapabilirsiniz. (5)

 • Ziyaretçi: diyor ki;

  BANADA LAZIM 101 OKEY PLUS ÇİP KODU

 • Ziyaretçi: diyor ki;

  Kod lazim

 • Anonim: diyor ki;

  kod lazım

 • Anonim: diyor ki;

  super vallh

 • Gül: diyor ki;

  Çip lazım
  3